Spaudos darbai, susiję su vertimu

„Metropolio vertimuose” Jūsų leidinį galime ne tik profesionaliai išversti, pritaikyti tam tikrai vartotojų kategorijai ar kultūrinei terpei, bet ir sumaketuoti bei išleisti pagal Jūsų poreikius, pvz., specialiame popieriuje reikiamu formatu ar spalvingumu.

Verčiami tekstai dažnai iliustruojami vaizdžiais paveikslais, schemomis, grafikais. Svarbu juos perkelti į išverstus dokumentus taip, kad tekstas derėtų su iliustracijomis ir skaitytojui taip būtų perteikiamas vientisas turinys. „Metropolio vertimuose” šie maketavimo darbai patikimi profesionaliems maketuotojams, kurie yra kupini kūrybingumo ir kartu patyrę dirbti pažangia maketavimo programine įranga.
Išversti Jūsų dokumentai taps tokie kaip ir originalai.

Kviečiame naudotis mūsų leidybos paslauga. „Metropolio vertimai” glaudžiai bendradarbiauja su spaustuvėmis, tad sumaketuotą skaitmeninį dokumentą galime nesunkiai paversti profesionaliu ir reprezentatyviu leidiniu Jums patraukliomis kainomis. Patikėkite šiuos rūpesčius mums ir sutaupykite brangaus laiko.

Užsakykite leidybos paslaugą

UAB „Metropolio vertimai” teikia profesionalias aukščiausios kokybės lingvistines paslaugas: sinchroninio ir nuosekliojo vertimo žodžiu, vertimo iš ir į daugiau kaip 80 kalbų raštu, tekstų stilistinio, techninio, kūrybinio redagavimo, lokalizacijos, maketavimo, tekstų kūrimo, leidybos, konferencijų įrangos nuomos ir renginių organizavimo. Daugiau apie paslaugas skaitykite čia.