Nemokamas patikrinimas

Jūsų vertimą tvarko mažiausiai keturi profesionalai – savaip patyrę, intelektualūs, kupini žinių. Nuosekliai derinant šių žmonių darbą, „Metropolio vertimai” užtikrina vertimų kokybę.

Užtikrinti vertimo paslaugų kokybę gali tik per ilgą laiką ištobulinta sistema – UAB „Metropolio vertimai” kokybės valdymo sistema, sukurta pagal tarptautinį vertimo paslaugų standartą ISO 17100:2015.
Tai ne tik darnus žmonių komunikavimas ar vertimų administravimas. Sistema apima ir pažangią vertimo patikros kompiuterinę technologiją, naujausias terminų bazes, taip pat užtikrina kruopščią profesionalų atranką, kurią prideriname prie Jūsų poreikių ir kiekvieno užsakymo ypatumų.

Dažnai gauname įvertinti kitur išverstus abejotinos kokybės vertimus.

Naudokitės mūsų nemokama paslauga – ištaisykite kitur versto dokumento klaidas. Patikrinkite, ar Jūsų vertimai patikimi ir atitinka kokybiškus standartus.
Duomenų saugumą ir konfidencialumą garantuojame.

Atsiųskite vertimą – mes jį patikrinsime nemokamai!

Teksto trūkumai, net ir dideli, labai dažnai Jums nepastebimi. Tačiau juos visada pastebi Jūsų partneriai. Objektyviai nurodysime, paaiškinsime ir ištaisysime visus netikslumus, jei jų bus.

Svarbiausia – sutaupytas Jūsų laikas ir lėšos norint pasiekti puikių rezultatų.
Skaitydami mūsų vertimus, lengvai suprasite sklandžią minčių kaitą, o akys „neužklius” už svetimos kalbos migloto stiliaus ir sąvokų. Dirbant su mumis, vertimai taps aiškūs ir kokybiški.

Užsakyti vertimą

Jei pageidaujate, siųskite failą iš savo el. pašto programos.

Nemokamai patikrinkite, ar kitur Jūsų dokumentai išverčiami kokybiškai

Nemokamai patikrinsime Jūsų pasirinktą 1 puslapį (1 500 ženklų be tarpų) teksto, jei siunčiamas tekstas:
– iš verslo įmonės;
– nėra iš viso 1 puslapio apimties, pvz., asmens dokumentas ar pažyma (nes 1 psl. ištaisymas tuomet prilygsta viso dokumento ištaisymui).
Jei esate individualus asmuo arba Jūsų dokumento visa apimtis tik 1 puslapis, dokumentą patikrinsime už Jums prieinamą kainą (susisieksime gavę pridėtą dokumentą).

Duomenų saugumą ir konfidencialumą garantuojame.

UAB „Metropolio vertimai” teikia profesionalias aukščiausios kokybės lingvistines paslaugas: sinchroninio ir nuosekliojo vertimo žodžiu, vertimo iš ir į daugiau kaip 80 kalbų raštu, tekstų stilistinio, techninio, kūrybinio redagavimo, lokalizacijos, maketavimo, tekstų kūrimo, leidybos, konferencijų įrangos nuomos ir renginių organizavimo. Daugiau apie paslaugas skaitykite čia.