Paslaugos

GD180aUAB „Metropolio vertimai” teikia šias vertimo paslaugas:

 • Vertimas ir redagavimas raštu iš ir į 80 pasaulio kalbų.
 • Vertimas raštu naudojant pažangią atminties ir terminologijos valdymo programinę įrangą, skirtą profesionaliam vertimui („Trados”, „Transit”, „Wordfast” ir kt.).
 • Vertimas žodžiu:

a) nuoseklusis vertimas dalykinių susitikimų metu;
b) nuoseklusis vertimas konferencijų metu (verčia du vertėjai);
c) nuoseklusis vertimas nuo scenos;
d) sinchroninis vertimas (verčia du vertėjai);
e) vertėjavimas telefonu.

 • Garso ir vaizdo įrašų vertimas.
 • Transkripcija iš garso ir vaizdo įrašų.
 • Teksto stiliaus ir techninis redagavimas. Redaguoja specialistai, kuriems redaguojama kalba yra gimtoji.
 • Verstų dokumentų tvirtinimas biuro antspaudu ir pas notarą.
 • Sinchroninio vertimo ir konferencijų įrangos nuoma.
 • Renginių, konferencijų organizavimas.
 • Programinės įrangos lietuvinimas.
 • Kitos paslaugos (kopijavimas, skenavimas, maketavimas, teksto surinkimas ir pan.).

Vertimus atspausdiname arba įrašome į elektronines laikmenas ir persiunčiame faksu, elektroniniu paštu arba, teikdami kurjerio paslaugas, pristatome į Jūsų pageidaujamą vietą.
Paslaugų kaina priklauso nuo užsakymo dydžio, pobūdžio, skubumo ir darbų sudėtingumo.
Mes taikome lanksčią kainų politiką ir visada pasiryžę siekti abipusio susitarimo ir kompromisų.

Pasitikėkite „Metropolio vertimų” ilgamete patirtimi – paslaugas Jums suteiksime:

1. Kokybiškai.
Nuolat jaučiame atsakomybę už dalykinę UAB „Metropolio vertimai” reputaciją ir siekiame išlaikyti klientų lojalumą, todėl ypatingą dėmesį skiriame bendrovės teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimo sistemai. Susipažinkite plačiau.

2. Technologiškai pažangiai.
Naudojame naujausias technologijas, naujus darbo metodus, nuolatos geriname darbo sąlygas ir investuojame į darbuotojų kvalifikaciją ir tobulėjimą. Susipažinkite plačiau.

3. Operatyviai.
Visus užsakymus atliekame per kiek įmanoma trumpesnį laiką. Vis dėlto laikomės terminų racionalumo principo, kadangi per trumpą laiką kokybiškai parengti vertimą itin sudėtinga. Susipažinkite plačiau.

4. Konfidencialiai.
Suprasdami, koks svarbus vertimų srityje yra konfidencialumas, skiriame jam ypatingą dėmesį. Mes užtikriname konfidencialumą ne tik pasirašydami konfidencialumo sutartis su darbų vykdytojais, bet ir sukurta efektyvia saugaus darbų administravimo ir dokumentų tvarkymo sistema, užkertančia kelią bet kokiai galimybei informacijai nutekėti.

5. Lanksčiai.

Lanksčiai reaguojame į rinkos pokyčius tiek bendradarbiaudami su Jumis, tiek su rangovais ir tiekėjais. Sudarydami verslo sutartis, stengiamės aptarti visus klausimus bei surasti ir mums, ir verslo partneriams naudingą sprendimą. Mes atidžiai analizuojame pareikštus pageidavimus, todėl pateisiname pačius subtiliausius klientų lūkesčius.

6. Skaidriai.
Visada pateikiame išsamią informaciją, susijusią su teikiamomis paslaugomis, jų specifika, kainų skaičiavimo metodika. Tai padeda klientui pasirinkti geriausiomis sąlygomis rinkoje paslaugas siūlančią kompaniją.

7. Atsakingai.
Bet kurioje veikloje pasitaiko nesklandumų, tai ypač aktualu vertimų srityje, kur didžioji darbo rezultatų dalis priklauso ne nuo mechaniškai veikiančios įrangos, bet nuo žmogaus. Tačiau mes esame standartizavę visą darbinę veiklą, numatome galimas klaidas bei priemones joms išvengti. Visada įvertiname pasitaikančių klaidų priežastis ir dydį.

MŪSŲ KONTAKTUS RASITE ČIA