Vertėjams

translations-servicesIeškote darbo? Pavargote nuo neteisėtų, menkai atlyginamų viršvalandžių ar neteisingų vadovų? Domina laisvai samdomas vertėjavimas? „Metropolio vertimai” visada siekia užtikrinti geriausias bendradarbiavimo sąlygas, nes mes vertiname vertėjo profesiją ir kokybišką darbą. Kviečiame Jus prisijungti prie darnios ir draugiškos mūsų komandos. Mums malonu pasidalinti atlygiu už gerus darbo rezultatus, kartu džiaugtis pasiekimais, aptarti rūpesčius, puoselėti vieningą, profesionalų kolektyvą ir kultūringą darbo aplinką.

„Metropolio vertimai” laukia Jūsų moderniame verslo centre, erdviose ir jaukiose patalpose su ergonomine įranga, pritaikyta Jūsų poreikiams, patogumui ir sveikatai.

Susisiekti su mumis dėl darbo galite užpildę šią formą, atsiuntę savo gyvenimo aprašymą (CV) arba paskambinę mums tel.: (8 5) 261 8069, 8 686 01 002, 8 699 85 668.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) arba Jūsų laiškų el. paštu vertejai@metropolis.lt. Savo CV taip pat galite prisegti užsiregistravę mūsų duomenų bazėje.

 UAB „Metropolio vertimai” prisiima atsakomybę už Jūsų pateiktų duomenų konfidencialumą.
UAB „Metropolio vertimai” teikia profesionalias aukščiausios kokybės lingvistines paslaugas: sinchroninio ir nuosekliojo vertimo žodžiu, vertimo iš ir į daugiau kaip 80 kalbų raštu, tekstų stilistinio, techninio, kūrybinio redagavimo, lokalizacijos, maketavimo, tekstų kūrimo, leidybos, konferencijų įrangos nuomos ir renginių organizavimo. Daugiau apie paslaugas skaitykite čia.