Vizija

GD016aPalankius veiklos rezultatus visų pirma lemia verslo idėjos, autorių kertinės nuostatos ir troškimai.

UAB „Metropolio vertimai” misija – teikti aukščiausios kokybės, tarptautinius standartus atitinkančias paslaugas ir kurti tvarius ryšius su klientais ir partneriais, profesionaliai tenkinant jų lūkesčius.

Įmonės vizija – technologiškai pažangi, moderni įmonė, viena iš Lietuvos lingvistinių ir susijusių paslaugų rinkos lyderių, nuolatos plečianti savo veiklą ir didinanti žinomumą pasaulinėje rinkoje.

Mūsų kokybės politika

Mūsų idėjos ir siekiai – Jūsų sėkmei.

Mes kruopščiai puoselėjame įmonės įkūrėjų – akredituotų dirbti ES profesionalų – vertybes:

• Kompetencija.

Su mumis dirba daugiau kaip 1 000 patyrusių, aukštos kvalifikacijos, ES rinkoje aktyviai dirbančių vertėjų, redaktorių, vadybos specialistų, kurie puikiai išmano vertimo specifiką.

• Kokybė.

Nuolat jaučiame atsakomybę už dalykinę „Metropolio vertimų” reputaciją. Siekiame užsitarnauti klientų lojalumą, todėl bendrovės teikiamų paslaugų kokybei užtikrinti skiriame ypatingą dėmesį vadovaudamiesi įdiegtais vertimo paslaugų ir jų kokybės valdymo standartais ISO 9001:2015, ISO 17100:2015. Esame sukūrę ir įdiegę veiksmingą paslaugų kokybės valdymo sistemą – tai užtikrina deramą dėmesį Jūsų nuomonei, poreikiams ir teikiamoms paslaugoms.

• Patirtis.

Esame vertimų srities lyderiai Lietuvos rinkoje. Turime sukaupę daugiametės sėkmingos patirties tarptautiniuose, taip pat šalies institucijų ir privačių įmonių projektuose.

• Etiška darbo organizavimo kultūra.

Visada malonu dirbti tiek su „Metropolio vertimais”, tiek „Metropolio vertimuose”. Pateiksime Jums išsamią informaciją apie teikiamas paslaugas, jų ypatumus, kainų skaičiavimo metodiką. Tai padės pasirinkti geriausiomis sąlygomis paslaugas siūlančią kompaniją.

• Puikūs klientų vertinimai.

Siekiame išlaikyti nuolatinį ryšį su Jumis, kad būtų užtikrintas abipusis pasitenkinimas darbu.
Vertimų srityje darbo rezultatai daugiausia priklauso ne nuo mechaniškai veikiančios įrangos, bet nuo žmogaus, todėl esame standartizavę darbinę veiklą, reguliariai kiekybiškai įvertiname pasitaikančias klaidas, lengvai jas randame ir numatome priemones joms išvengti. Visada deramai atsižvelgiame į Jūsų nuomonę.

UAB „Metropolio vertimai” teikia profesionalias aukščiausios kokybės lingvistines paslaugas: sinchroninio ir nuosekliojo vertimo žodžiu, vertimo iš ir į daugiau kaip 80 kalbų raštu, tekstų stilistinio, techninio, kūrybinio redagavimo, lokalizacijos, maketavimo, tekstų kūrimo, leidybos, konferencijų įrangos nuomos ir renginių organizavimo. Daugiau apie paslaugas skaitykite čia.