Bendrovė

GD187aUAB „Metropolio vertimai” – viena iš didžiausių vertimo paslaugas teikiančių bendrovių Lietuvoje – įsteigta profesionalių magistro laipsnius turinčių vertėjų, išlaikiusių Europos Komisijos Vertimo žodžiu generalinio direktorato (angl. DG SCIC) egzaminus ir akredituotų dirbti pagrindinėse Europos Sąjungos institucijose.

Teikiame profesionalias visų rūšių vertimo ir redagavimo paslaugas Lietuvos, taip pat tarptautinėms rinkoms: Belgijos, Estijos, Ispanijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Suomijos ir kt. Per daugiau kaip šešiolika sėkmingos veiklos metų esame sukaupę vertingos patirties dirbdami daugelyje ES projektų, bendradarbiaudami su tarptautinėmis organizacijomis, valstybinėmis institucijomis ir privačiomis kompanijomis, todėl gerai išmanome darbo įvairiuose projektuose bei bendradarbiavimo su užsienio ekspertais specifiką.

Vertimų biuras įsikūręs moderniame verslo centre Vilniuje.

Mūsų kolektyvas – darni patyrusių, energingų vadybos ir vertimo specialistų komanda, puoselėjanti kokybės užtikrinimo, lankstumo bei veiksmingo administravimo principus ir teikianti aukštos kokybės paslaugas palankiomis sąlygomis, ypač kai Jūsų poreikiai dideli, o reikalavimai aukšti. Įmonėje nėra formalaus požiūrio „darbuotojai dirba akcininkams” – kiekvienam darbuotojui sudaromos sąlygos jaukioje darbo aplinkoje profesiškai tobulėti ir kurti asmeninę gerovę bendrai.

Įmonės idėjinis pagrindas – ilgalaikis įsipareigojimas ir visapusis profesionalus požiūris į darbą.

„Metropolio vertimai” – daugiau nei žodžiai.

UAB „Metropolio vertimai” teikia profesionalias aukščiausios kokybės lingvistines paslaugas: sinchroninio ir nuosekliojo vertimo žodžiu, vertimo iš ir į daugiau kaip 80 kalbų raštu, tekstų stilistinio, techninio, kūrybinio redagavimo, lokalizacijos, maketavimo, tekstų kūrimo, leidybos, konferencijų įrangos nuomos ir renginių organizavimo. Daugiau apie paslaugas skaitykite čia.