Atsiliepimai

Jūsų atsiliepimai, nuomonės ir pasiūlymai visada laukiami. Iš anksto Jums esame labai dėkingi už juos.
Maloniai prašome paskambinti mums tel.: (8 5) 261 8069, 8 686 01 002, 8 699 85 668. Taip pat laukiame Jūsų laiškų el. paštu metropolis@metropolis.lt.

Eglė, UAB “SKUBA”

Darbuotojų dėmesingumas ir išklausymas, profesionaliai, nepriekaištingai, tiksliai ir laiku atlikti vertimai, operatyvumas, kai reikalingas labai skubus vertimas, o taipogi jo notariškas patvirtinimas, gelbėjimas iš sudėtingų, „degančių situacijų”, konfidencialumas – tai tik dalis priežasčių, dėl kurių mes nuo neatmenamų laikų bendraujame būtent su UAB „Metropolio vertimai”.

Rinkodaros direktorė Jurgita Gaukštienė, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas siekia kokybės ir tarptautinio pripažinimo.
Tai turi atsispindėti ir ISM komunikacijoje, kuri anglų kalba pasiekia universiteto partnerius, akademinę bendruomenę, studentus iš viso pasaulio. Esame dėkingi „Metropolio vertimams” už kokybiškas vertimų paslaugas, padedančias skleisti žinią apie ISM profesionalia anglų kalba.

UAB „Metropolio vertimai” teikia profesionalias aukščiausios kokybės lingvistines paslaugas: sinchroninio ir nuosekliojo vertimo žodžiu, vertimo iš ir į daugiau kaip 80 kalbų raštu, tekstų stilistinio, techninio, kūrybinio redagavimo, lokalizacijos, maketavimo, tekstų kūrimo, leidybos, konferencijų įrangos nuomos ir renginių organizavimo. Daugiau apie paslaugas skaitykite čia.